در جلسه مشترک اتاق بازرگانی زنجان و سازمان بازرسی استان؛

 مشکلات واحدهای تعطیل تولیدی استان طرح  و بررسی شد

به گزارش روابط عمومی اتاق، بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، جلسه مشترک رئیس و معاونت مطالعات اقتصادی اتاق بازرگانی زنجان با مسولان سازمان بازرسی استان در محل اتاق برگزار شد.

در این جلسه که با محوریت حمایت از واحدهای دارای مشکل و به چرخه بازگرداندن واحدهای تعطیل تولیدی برگزار شد، راه های همکاری دو طرف در زمینه های فوق مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در این جلسه با توجه به راه اندازی کمیته پیگیری واحدهای تعطیل در سازمان بازرسی و با توجه به تجربه کاری کمیته احیای واحدهای تعطیل استان زنجان که از سال گذشته در اتاق بازرگانی زنجان راه اندازی شده است، همکاری طرفین مورد بررسی قرار گرفت.

هم افزایی و کمک به حل مشکلات واحدهای تعطیل شده، استفاده از تجارب موفق کمیته احیای اتاق، بررسی و حل مشکلات واحدهایی که در تولید با موانع و مشکلاتی از قبیل مشکلات مالیاتی و بانکی و ... روبه‌رو هستند، از جمله مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

همچنین در پایان این جلسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان آمادگی خود در کمک به حل مشکلات واحدهای تعطیل با دستگاه های مربوطه را اعلام نمود.

انتهای پیام/الف.میم

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…