رئیس اتاق بازرگانی زنجان در دیدار با رسانه های استان زنجان به مناسبت روز خبرنگار:

 زمینه و ظرفیت های همکاری اتاق بازرگانی زنجان با رسانه های استان عملیاتی شود

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار، رئیس، هیات رئیسه و هیات نمایندگان اتاق زنجان به دیدار رسانه های استان رفته و طی بازدیدی از زحمات خبرنگاران و فعالان رسانه ای استان تقدیر کردند.

علی یگانه فرد رئیس اتاق بازرگانی زنجان در این جلسه ضمن تبریک فرا رسیدن روز خبرنگار به اهالی رسانه استان زنجان بر نقش مهم خبرنگاران در بیان، پیگیری و حل مشکلات به ویژه در بخش اقتصادی تاکید کرد و بیان داشت: خوشبختانه ارتباط مطلوبی بین اتاق و رسانه های استان وجود دارد که هدف ما توسعه و ارتباط هرچه بیشتر در راستای حل مشکلات استان و استفاده از ظرفیت های همکاری دو طرف است.

یگانه فرد با اشاره به اینکه اتاق بازرگانی زنجان رسانه ها را یاریگیر و در کنار خود جهت پیگیری مطالبات بخش خصوصی می داند، اظهار کرد: رسانه ها می توانند با توجه به ظرفیتی که دارند در حل مشکلات استان به عنوان یک عامل موثر نقش ایفا کنند.

وی با تاکید بر اینکه اتاق بازرگانی زنجان در رویکرد خود طی دو سال گذشته بر روی موضوعات اقتصادی و ظرفیت های بخش های مختلف صنعتی و معدنی، کشاورزی، تولید و ... با به کار گیری نیروهای خبره کارشناسی، کار مطالعاتی کرده است، گفت: این گزارشات می تواند در بسیاری از موارد به عنوان خوراک خبری رسانه ها به کار گرفته شده و در حل و پیگیری مشکلات استان موثر واقع شود.

رئیس اتاق بازرگانی زنجان با اشاره به اینکه اتاق این آمادگی را دارد تا با رسانه های استان همکاری تنگاتگی داشته و توسعه این مهم را در قالب تفاهم نامه همکاری عملیاتی کند، ابراز کرد: انتظار از رسانه ها انعکاس صحیح، دقیق و به دور از هیجانات مشکلات به ویژه در بخش اقتصادی و تولیدی می باشد تا مشکلات حل شده و انتفای آن در پایان برای توسعه اقتصادی استان باشد.

یگانه فرد با بیان اینکه زمینه های همکاری اتاق با رسانه ها فراهم است و در کنار یکدیگر می توانند از ظرفیت های دو طرف استفاده مطلوبی نمایند، اظهار کرد: تدوین نقشه راه تجارت خارجی اتاق زنجان در کشور یک حرکت منحصر به فردی بوده و تمامی برنامه های اتاق  ذیل این نقشه راه هدف کذاری شده است که رسانه های استان می توانند از این ظرفیت نیز برای همکاری های مشترک و توسعه اقتصادی استان استفاده نمایند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد تا با استقرار و آغاز به کار دولت جدید، همکاری ها در استان در راستای پیگیری و حل مشکلات بخش خصوصی و توسعه اقتصادی استان سرعت بیشتری گیرد تا با همکاری همه توسعه اقتصادی استان هرچه بیشتر تحقق پیدا کند.

در این جلسه همچنین مدیران مسول روزنامه ها و خبرگزاری های استان نیز به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود پرداخته و ضمن تقدیر از همکاری های مطلوب اتاق بازرگانی زنجان با رسانه های استان ، بر گسترش هرچه بیشتر و استفاده از ظرفیت های دو طرف تاکید کردند.

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…