رئیس اتاق بازرگانی زنجان:

اولویت مهم اتاق تسهیل تجارت و تولید و حمایت از سرمایه گذار می باشد

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، جلسه بررسی طرح های سرمایه گذاری شهرستان خدابنده به دعوت سازمان صمت استان و میزبانی اتاق بازرگانی زنجان و با رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد ملی کرونا در سالن جلسات شهید شهریاری برگزار شد.
در این جلسه که با حضور رئیس اتاق بازرگانی زنجان، نماینده مردم خدابنده در مجلس، مدیران کل استان و سرمایه گذاران برگزار شد، مباحث جهت سرمایه گذاری در حوزه های تولید و صادرات تجهیزات پزشکی و همچنین تولید فولاد و ورق های فلزی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
علی یگانه فرد رئیس اتاق بازرگانی زنجان در این جلسه با بیان اینکه یکی از اولویت های اتاق تسهیل تجارت و تولید و حمایت از سرمایه گذار آن می باشد، تصریح کرد: امید است با ورود سرمایه گذاران توسعه متوازنی در استان و در همه نقاط آن صورت گیرد تا در نهایت توسعه اقتصادی استان رقم خورد.
وی ادامه داد: اتاق بازرگانی زنجان در زمینه خدماتی که به اعضای خود ارائه می دهد زمینه های همکاری را هرچه بیشتر تسهیل خواهد کرد.
سید البرز حسینی نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه با بیان اینکه پیگیری حضور و تولید سرمایه گذاران در شهرستان خدابنده از ماه های گذشته پیگیری شده است، ابراز کرد: برای حضور سرمایه گذران باید زیرساخت های لازم از سوی دستگاه های متولی و همکار صورت گیرد.
وی ادامه داد: خوشبختانه عزم خوبی برای حضور سرمایه گذاران و تولیدکنندگان در استان وجود دارد که امید است تا منفعت اقتصادی آن متوجه مردم و توسعه شهرستان خدابنده و استان شود.
انتهای پیام/الف.میم

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 01 مهر 1400 13:18

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…