حضور اتاق بازرگانی زنجان در نمایشگاه گردشگری و سفر در استان وان ترکیه

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی زنجان، «یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سفر به منطقه شرق آناتولی ترکیه (وان)» به همراه نمایشگاه های جانبی و «چهارمین کنفرانس بزرگ پژوهش های غرب آسیا» با حضور اتاق بازرگانی زنجان در این نمایشگاه در حال برگزاری است.

اتاق بازرگانی زنجان نیز در راستای رسالت های خود با حضور در این نمایشگاه زمینه معرفی فرصت های گردشگری و صنایع دستی و دیگر ظرفیت های استان از جمله ظرفیت های سرمایه گذاری در حوزه های مختلف استان زنجان را فراهم کرده است.

در این نمایشگاه که در استان وان ترکیه برپا شده است و تا ۱۱ مهرماه ادامه دارد، شرکت های گردشگری و مسافرتی و سرمایه گذاری از دو کشور ترکیه و ایران و سایر کشورهای همسایه در آن حضور دارند.

غرفه اتاق بازرگانی زنجان نیز در این نمایشگاه نسب به معرفی ظرفیت های تجاری و گردشگری استان زنجان و تسهیل حضور شرکت های سرمایه گذار ترکیه ای در استان زنجان فعالیت خود را تا روز پایانی نمایشگاه ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/ الف میم

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…