افتتاح دفتر بسیج تجار اتاق بازرگانی زنجان با حضور مسولان کشوری و استانی

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، دفتر بسیج تجار اتاق بازرگانی زنجان با حضور مسولان کشوری و استانی و با رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد ملی کرونا ظهر روز یکشنبه 16 آبان ماه 1400 افتتاح شد.

در این مراسم که با حضور جانشین بسیج اصناف کشور، مسول بسیج اتاق بازرگانی ایران، دبیرکل شورای عالی بسیج تجار کشور، رئیس اتاق بازرگانی زنجان، هیات نمایندگان اتاق، معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالمهدی (عج)، بسیج اصناف استان زنجان و دیگر مسولان استانی و کشوری برگزار شد، بر نقش بسیج در بخش های اقتصادی و استفاده از ظرفیت های آن تاکید شد.

دفتر بسیج تجار اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان در راستای استفاده مشترک از ظرفیت های موجود و ... در اتاق بازرگانی زنجان افتتاح شد.

گفتنی است، پیش از این نیز برنامه های مشترک و بسیاری با همکاری اتاق بازرگانی زنجان و بسیج در بخش های مختلف صورت گرفته بود که از آن جمله می توان به امضای تفاهم نامه همکاری مشترک با بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان زنجان و ... اشاره کرد.

انتهای پیام/الف.میم

آخرین ویرایش در یکشنبه, 16 آبان 1400 13:58

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…