رییس اتاق بازرگانی زنجان تاکید کرد:

ضرورت نگاه نوآورانه و به‌روز در بخش معدن و تولیدات صنایع معدنی/ حضور در بازارهای جهانی و رقابت در این بخش نیازمند تجهیز معادن و ماشین‌آلات معدنی است.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، صمد یوسفی اصل رییس اتاق بازرگانی زنجان در همایش سومین کنفرانس معدنکاری و صنایع معدنی سبز ایران که توسط خانه معدن استان روز چهارشنبه ۱۹ مهرماه در محل دانشگاه زنجان برگزار شد، با تاکید بر لزوم به روز بودن در حوزه معدن، اظهار کرد: برای رقابت و حضور در بازارهای جهانی نیاز است تجهیزات در حوزه معدن به روز شود چرا که ماشین‌آلات قدیمی امکان حضور قوی صنایع معدنی در بازارهای جهانی را سلب می‌کند.

وی با اشاره به اینکه ایجاد ارزش افزوده بر روی محصولات معدنی و جلوگیری از خام‌فروشی در بخش معدن از اهمیت بسزایی برخوردار است، تصریح کرد: ایجاد ارتباط بین معدن و دانشگاه در موضوعاتی از قبیل مدیریت نیروی انسانی در معادن می‌تواند تاثیر مطلوبی بر روند کار داشته باشد.

رییس اتاق بازرگانی زنجان با بیان اینکه نگاه‌ها باید به سرمایه‌گذاران بخش معدن با رویکرد سرمایه‌گذاری سبز باشد، گفت: فرهنگ و نگاه به بخش معدن باید تغییر پیدا کند و این مهم افزایش سرمایه‌گذاری را می‌طلبد.

یوسفی‌اصل نگاه به روز و نوآورانه به همه بخش‌ها و تولیدات محصولاتی چون روی را مهم تلقی کرد و افزود: حرکت به سوی بهره‌وری هرچه بیشتر یک ضرورت مهمی است که باید امروز مورد توجه قرار گیرد.
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 20 مهر 1402 08:24

تماس با اتاق بازرگانی زنجان

۴ – ۳۳۴۶۳۷۷۰ – ۰۲۴
۳۳۴۶۳۷۷۷ – ۰۲۴
irdirector@zccima.ir
بزرگراه گاوازنگ - مجتمع ادارات ،روبروی برق منطقه ای- اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان
لینک شبکه های اجتماعی :
  

نقشه دسترسی به اتاق بازرگانی زنجان

دسترسی به اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی زنجان

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…